IM Arvutid kliendilojaalsusprogramm PINS

 

IM ARVUTID PINS

IM Arvutid pakub oma klientidele koostöös PINSiga globaalset ja innovatiivset lojaalsusprogrammi, millega saab koguda PINSe üle 700 partneri juures nii Eestis, välismaal kui ka veebis. Saame Teile saata unikaalseid pakkumisi ja informeerida Teid meie käimasolevatest kampaaniatest esimestena. PINS lojaalsusprogrammiga luuakse ühtne püsikliendivaluuta PINS, mis kehtib kõikide programmis osalevate erinevate partnerite juures.

PINS programmiga saate preemiateks PINSe koguda mitmel moel: airBalticuga lennates, lennujaamades oste tehes, LUXExpress bussidega sõites, hotellides ööbides, autosid rentides, restoranides einestades, tuntud rahvusvahelistes internetipoodides oste tehes ning isegi airBalticu maksekaardi või PINS MasterCardiga makstes!

 

PINSIGA LIITUMINE

  • PINSiga saab liituda internetis ning pärast registreerimist on võimalik välja printida ka ajutine kaart. Liitun PINS-iga.

  • PINS kaardi võite küsida ka IM Arvutid AS müügisalongidest ning kaart hakkab kehtima peale seda, kui olete selle internetis registreerinudKaardi saab registreerida SIIN.
  • Lapsed võivad alustada PINS'ide kogumist alates 2-eluaastast, kui lapsevanem või seaduslik järelvaataja on nad programmi registreerinud. 
  • Kaardi tegemine ja liikmeks saamine on TASUTA, kogutud pinsid kehtivad 3 aastat

IM ARVUTID PINS LOJAALSUSPROGRAMMI REEGLID

Kanna oma PINS kaarti kaasas, sest saad seda kasutada ka teiste PINS partnerite juures. PINS kaarti võib kasutada ainult selle omanik. PINSe on võimalik koguda koos sõprade või koos pereliikmetega ühise suure preemia jaoks, selleks saab teha sõprade- või perekonto ja panna kuni 8 inimese PINSid kokku.

 

PINSIDE TEENIMINE JA KASUTAMINE

PINS lojaalsusprogrammiga kogute igalt ostult PINSe. IM Arvutid poodidest saab 1 PINSi iga kulutatud 2 euro eest. Kui ostate näiteks 1000 eurot maksva arvuti, teenite sellelt kohe 500 PINSi. PINS'e on võimalik lunastada teiste lojaalsusprogrammiga liitunud ettevõtete juures läbi PINS e-poe. See protsess on väga lihtne: lähete PINS koduleheküljele ja klikite soovitud internetipoe lingile ja valite soobiva müüja kodulehekülje.

 

PINS liikmeteenindus
Tel: +372 630 6660
E-mail: info@pinsforme.com
www.pinsforme.com